شهر تبریز یکی از شهرهای صنعتی کشور است که بیش از ۴۰ درصد از نیروی کار آن در بخش صنعت مشغول به کار هستند. این شهر میزبان شرکت‌های مهمی مثل شیرین عسل، تراکتورسازی و ایران خودروی تبریز است.  مهم‌ترین صنایع تبریز عبارتند از صنایع خودروسازی، صنایع غذایی، نفت و پتروشیمی، مصالح ساختمانی و صنایع سلولزی. به دلیل بالا بودن کاربرد آهن در صنایع تبریز، شرکت‌های فولاد در این شهر و استان آذربایجان شرقی، پیشرفت خوبی داشته‌اند.

اخذ گواهینامه ایزو در تبریز

فعالیت‌های اقتصادی در این شهر در بخش‌های صنایع تولیدی سنگین و سبک، صنایع غذایی، صنایع دستی و هنری، تجارت و خدمات متمرکز می‌باشند. تبریز مقر اصلی چهار برند از ۱۰۰ برند معتبر ایران می‌باشد. و صرف‌نظر از صنایع بزرگ و صنایع كارگاهی و صنایع دستی كه در حیات اقتصادی و اجتماعی استان نقش مهمی بر عهده دارند، آذربایجان شرقی دارای معادن متعددی است كه از آن جمله می‌توان به معادن شن و ماسه، سنگ‌های ساختمانی و تزئینی،‌ نمك، خاك نسوز، پوكه، كائولن، ذغال‌سنگ، دیاتومیت و پولیت اشاره كرد.

خدمات کیفیت آفرین سهند جهت اخذ گواهینامه ایزو در تبریز

کیفیت آفرین سهند خدمات  اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان آذربایجان شرقی انجام می دهد. لذا اخذ ایزو در تبریز، مراغه، مرند، میانه، اسکو، شبستر، بناب، اهر، سراب، ملکان، آذرشهر، بستان آباد، عجب شیر، هریس، جلفا، هشترود، ورزقان و سایر شهرهای این استان را پوشش می دهد.

کیفیت آفرین سهند، مرکزی تخصصی و فعال در زمینه  اخذ و صدور گواهینامه ایزو در کل شهرهای کشور و خارج از کشور از جمله اخذ ایزو در تبریز می باشد. شرکت ما، خدمات صدور گواهینامه ایزو در تبریز را به شرکت های صنعتی، عمرانی، خدماتی و … در این استان ارائه می نماید. برای اخذ ایزو در تبریز می توانید فرم مجود در لینک درخواست اخذ ایزو را تکمیل کرده و به صورت آنلاین درخواستتان را ثبت نمایید تا کارشناسان ما فورا مراحل اخذ گواهینامه های مد نظرتان را ثبت انجام دهند. و همچنین شما می توانید جهت هماهنگی اولیه و یا پاسخگویی به سوالات خود، با دفتر مرکزی شرکت به شماره های 34321852-041  و 33333620-041 تماس حاصل فرمایید.