گواهینامه ISO 22000

گواهینامه ISO 22000 به ایمنی مواد غذایی به وجود خطرات ناشی از مواد غذایی در زمان دریافت توسط مصرف کننده مربوط است. از آنجایی که بروز خطرات ایمنی مواد غذایی می تواند در هر مرحله ای از زنجیره مواد غذایی اتفاق بیفتد به کارگیری کنترل کافی در سراسر زنجیره مواد غذایی ضروری می باشد. بنابراین ایمنی مواد غذایی با تلاشهای مشترک کلیه طرفهای ذینفع در زنجیره مواد غذایی تضمین می شود. ISO 22000 به وسیله کارشناسان صنعت غذا به نمایندگی سازمان های بین المللی متخصصان و همکاری نزدیک کمیته تهیه شده است.

هدف از پیاده سازی:

کنترل وکاهش تمام عوامل خطر زای شناسایی شده به محدوده قابل قبول،باعث تحویل محصولی سالم به مصرف کننده نهایی ویا مرحله بعدی از زنجیره تولید می گردد. تهیه شواهد کافی به منظور اثبات قابلیت کنترل عوامل خطر زا در مواد غذایی براساس الزامات قانونی وهمچنین الزامات مشتری ازجمله مواردی است که سازمان های دخیل در زنجیره تولید، به آن نیازمندند.

مزایای بکارگیری استاندارد ایزو 22000 :

  1. امکان پذيري و تجزيه و تحليل خطر
  2. ایجاد اطمینان در مصرف کننده نسبت به سلامت و ایمنی محصولات
  3. امکان پیاده سازی به تنهایی و یا با سایر سیستم های مدیریتی مانند ISO 9001 و ISO 14001
  4. الزام به تبعیت از قوانین و مقررات بهداشتی و ایمنی مواد غذایی
  5. تخصصی بودن در صنایع غذایی
  6. افزايش سطح رضايت مشتريان
  7. کاهش محصولات و خدمات نامنطبق
  8. افزايش سطح کيفي و راندمان نيروي انساني
  9. کاهش هزينه‌ها
  10. افزايش سطح درآمدها و توسعه بازار فروش محصولات و خدمات سازمان ( براي سازمان‌ها و شرکت‌هاي دولتي)

 

نمونه گواهینامه ISO 22000 صادر شده

نمونه گواهینامه ISO 22000 صادر شده

 

چرا کیفیت آفرین سهند

شرکت DAKKS آلمان به عنوان مرجع اعتبار دهنده(accreditation body) تنها نمایندگی ملی سازمان IAF در آلمان،از معتبر ترین مراجع اعتبار دهنده در جهان می باشد. شرکت TRB به عنوان مرجع گواهی دهنده (certification body) دارای سابقه 15 ساله جزو معروف ترین شرکت های گواهی دهنده در اروپا است که دارای نمایندگی در کشور اروپا است که خود این شرکت تحت نظارت DAKKS آلمان می باشد.

شرکت کیفیت آفرین سهند با سابقه چندین ساله در حوضه ممیزی و ثبت و صدور گواهینامه های ISO،به عنوان نتها نمایندگی رسمی TRB آلمان درایران آماده ارائه خدمات خدمت شرکت ها می باشد.شرکت ما در طول سال های گذشته همکاری های بسیار موفقی با شرکت های صنعتی و بزرگ ایران داشته است که ثمره این همکاری رضایت مشتریان و اعتبار ما میان سازمان و شرکت های بزرگ صنعتی است.


****    شرکت کیفیت آفرین سهند    ****