گواهینامه ISO 10004

استاندارد گواهینامه ISO 10004 یک راهنمای عمومی و از خانواده ایزو 9000 می باشد که برای طراحی، برنامه ريزی و اجرای فرآيند پایش و اندازه گیری رضایت مشتريان تدوین شده است. این استاندارد راهنمایی مطلوب برای تدوین روش های حرفه ای برای اندازه گیری میزان رضایت مشتریان می باشد. در گواهینامه  ایزو 10004 یاد خواهید گرفت که صرف ارائه فرم نظرسنجی به مشتریان و آنالیز آن ها نمی توان عدد واقعی رضایت مشتریان را بدست آورد.

در گواهینامه ISO 10004 به مواردی مختلفی اشاره شده است که برخی از آن ها بدین شرح هستند:

  1. فهرست نحوه تقسیم بندی مشتریان
  2. فهرست انواع مشتری ها از دید استاندارد
  3. فهرست نحوه نظرسنجی از مشتریان ( روش های نظرسنجی مستقیم و غیرمستقیم)
  4. فهرست توضیح انواع روش های نظرسنجی

 

نمونه گواهینامه ISO 10004 صادر شده

نمونه گواهینامه ISO 10004 صادر شده

 

چرا کیفیت آفرین سهند

شرکت DAKKS آلمان به عنوان مرجع اعتبار دهنده(accreditation body) تنها نمایندگی ملی سازمان IAF در آلمان،از معتبر ترین مراجع اعتبار دهنده در جهان می باشد. شرکت TRB به عنوان مرجع گواهی دهنده (certification body) دارای سابقه 15 ساله جزو معروف ترین شرکت های گواهی دهنده در اروپا است که دارای نمایندگی در کشور اروپا است که خود این شرکت تحت نظارت DAKKS آلمان می باشد.

شرکت کیفیت آفرین سهند با سابقه چندین ساله در حوضه ممیزی و ثبت و صدور گواهینامه های ISO، به عنوان نتها نمایندگی رسمی TRB آلمان درایران آماده ارائه خدمات خدمت شرکت ها می باشد. شرکت ما در طول سال های گذشته همکاری های بسیار موفقی با شرکت های صنعتی و بزرگ ایران داشته است که ثمره این همکاری رضایت مشتریان و اعتبار ما میان سازمان و شرکت های بزرگ صنعتی است.


****    شرکت کیفیت آفرین سهند    ****