گواهینامه ISO 9001:2015

در سال 1987 کمیته‌ فنی 176 سازمان بین المللی استانداردISO/TC سری استانداردهای ایزو 9000 را به جهانیان ارائه نمود. هدف از تدوین این سری استاندارد به وجود آوردن الگوئی بین‌المللی برای پیاده‌سازی و استقرار سیستم‌های مدیریت و تضمین کیفیت بوده که مورد استقبال فراوان در سطح دنیا قرار گرفت. به عنوان یک استاندارد بین المللی،گواهینامه ISO 9001:2015 به عنوان پایه ای برای هر شرکت برای ایجاد یک سیستم برای اطمینان از رضایت مشتری و بهبود به رسمیت شناخته شده است، و به همین ترتیب، بسیاری از شرکت ها این نیاز را به عنوان حداقل الزام برای سازمان به عنوان تامین کننده می دانند.

ISO 9001,صدور گواهینامه ISO 9001,

مزایای بکارگیری استاندارد گواهینامه ISO 9001

 1. بررسی مجدد فعالیت های سازمان بر اساس اهداف سازمان و رفع کاستی ها و تهیه چارت سازمانی پویا و مناسب با سیستم و شرح وظایف و اختیارات کارکنان
 2. شفافیت فرآیندها و شاخص ها در سازمان
 3. جلوگیری از دوباره کاری ها به واسطه تعریف فعالیتهای برنامه ریزی شده و سیستماتیک
 4. کاهش هزینه ها
 5. ایجاد اطمینان و اعتماد در درون سازمان (رده های مدیریتی و کارکنان )
 6. ایجاد اطمینان و اعتماد درون سازمان (مشتری) و بالطبع قابلیت عرض اندام در فضای مختلف تجاری و اعتبار افزودن به نمایندگان فروش شرکت
 7. افزایش توان رقابت در عرصه بازارهای داخلی و خارجی
 8. تعیین اهداف بلند مدت و کوتاه مدت مدیریت
 9. رهبری و برنامه ریزی برای دست یابی به اهداف کلان
 10. ایجاد یک سیستم مدیریتی چالاک و کوچک
 11. آموزش کارکنان و آشنایی با استاندارد ها و ارتقاء کیفی محصول
نمونه گواهینامه ISO 9001

نمونه گواهینامه ISO 9001 صادر شده

چرا کیفیت آفرین سهند

شرکت DAKKS آلمان به عنوان مرجع اعتبار دهنده (accreditation body) تنها نمایندگی ملی سازمان IAF در آلمان،از معتبر ترین مراجع اعتبار دهنده در جهان می باشد. شرکت TRB به عنوان مرجع گواهی دهنده (certification body) دارای سابقه 15 ساله جزو معروف ترین شرکت های گواهی دهنده در اروپا است که دارای نمایندگی در کشور اروپا است که خود این شرکت تحت نظارت DAKKS آلمان می باشد.

شرکت کیفیت آفرین سهند با سابقه چندین ساله در حوضه ممیزی و ثبت و صدور گواهینامه های ISO،به عنوان نتها نمایندگی رسمی TRB آلمان درایران آماده ارائه خدمات خدمت شرکت ها می باشد.شرکت ما در طول سال های گذشته همکاری های بسیار موفقی با شرکت های صنعتی و بزرگ ایران داشته است که ثمره این همکاری رضایت مشتریان و اعتبار ما میان سازمان و شرکت های بزرگ صنعتی است.


****    شرکت کیفیت آفرین سهند    ****