درباره ما

شرکت کیفیت آفرین سهند  فعالیت خود را با هدف پاسخگویی به نیاز آن دسته از مشتریانی که راه حل های مبتنی بر دانش مدیریت و سیستم را برای رفع مسائل و موضوعات خود برگزیده اند آغاز نموده است. شرکت همواره با نگاهی بومی و با توجه به قواعد و قوانین نوین بین المللی و توانمندی و تخصص های خود، مطابق موارد ذیل شروع به فعالیت نموده و در طول دوران فعالیت خود توانسته پروژه‌های متعددی را در صنایع مختلف تولیدی- صنعتی و خدماتی در حوزه كیفیت و استانداردهای پیوستی ممیزی کند

  1. صدور گواهینامه
  2. ممیزی استاندارد های عمومی سیستم مدیریت
  3. ممیزی استانداردهای پشتیبان
  4. ممیزی کیفیت خدمات

همچنبن دامنه فعالیت این شرکت به شرح ذیل می باشد:

مدیریت کیفیت، برق و الکترونیک، مهندسی ساختمان و مصالح، خوراک و فرآورده هاب کشارزی، حلال، صنایع شیمیایی، میکروبیلوژی و … می باشد.

از سویی این شرکت همواره کوشیده است تا با تکیه بر دانش مهندسی صنایع و مدیریت و استفاده از ابزارهای تحلیل و بهینه سازی سیستم و فناوری اطلاعات گام هایی موثر و اثر گذار در ارتقاء دانش خود و توسعه مرزهای علم در صنعت بردارد.

ما مـعتقدیم كه اعتبار هـر سازمانی به توانمندی های علمی و فنی كاركنان آن وابـسته بـوده لذا کوشیده ایم تا با پشتوانه علمی، تجربی و بهره جویی از همکاری کارشناسان مجرب، کارآزموده و بهره گیری از علم اساتید مجرب دانشگاه های معتبر داخلی و بین المللی، مبادرت به تشکیل این شرکت در زمینه تحقیق و ممیزی سیستم های مدیریت کیفیت نموده و با توجه به اصل مشتری مداری و تکیه بر تجربیات ارزشمند و موفق خود آماده خدمت به جامعه مدیریتی باشیم.

پدید آمدن این شرکت بر پایه به کارگیری دانش، توانمندی و تخصص موجود در صنایع مختلف به منظور پایش به صورت شخص ثالث بی طرف می باشد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *