شتاب دهنده چیست؟

شتاب دهنده بستری است برای رشد استارت­آپ های نوپا. از آنجایی که کارآفرینان و استارت­­آپ های نوپا توانایی مالی یا دانش کافی ندارند، شتاب دهنده­ها خدمات متنوعی ارائه میدهند که مرسوم ترین آنها عبارتند از:

1- فضای اداری برای استقرار تیم­های پذیرش شده

2- فناوری ها و زیرساخت های ارتباطی

3- خدمات منتورینگ توسط منتورهای حوزه های مختلف

4- در اختیار گذاشتن سرمایه بذری

5- حمایت های حقوقی

6- برگزاری رویدادهای استارت­آپی به منظور برقراری ارتباط میان استارت­آپ های هم حوزه

7- برگزاری Demo daysبه منظور ارتباط تیم­های استارت­آپی با سرمایه گذاران

در واقع هدف شتابدهنده رساندن یک ایده یا یک شرکت نوپا به شرایطی است که بتواند در خارج از شتاب دهنده در بازار موجود رقابت کند.

چه کسانی میتوانند از خدمات شتاب دهنده استفاده کنند؟

صاحبان ایده و یا صاحبان یک کسب و کار کوچک میتوانند با پر کردن فرم اولیه وارد مرحله داوری شده و در صورت پذیرش از مرحله داوری وارد دوره های شتابدهی شوند و از خدمات و دوره های شتابدهنده استفاده کنند.

چرا شتاب ­دهنده پدال؟

شرکت کیفیت آفرین سهند به عنوان پشتوانه شتاب دهنده پدال با تجربه چندین سال همکاری نزدیک و تنگاتنگ با حدود 500 شرکت­، واحد صنعتی و فناور در قالب برگزاری دوره­ های آموزشی تخصصی با دارا بودن مجوز رسمی مرکز آموزش مورد تایید سازمان استاندارد، بیش از 10 سال است که در زمینه صدور گواهینامه­ های ایزو و CE و داشتن نمایندگی انحصاری شرکت های TRB آلمان در حال فعالیت است.

با توجه به ارتباط تنگاتنگ این شرکت با واحدهای صنعتی و هسته­ های نوآور و فناور در استان و سطح کشور شبکه ارتباطی گسترده ای از منتورها، سرمایه­گذارها و استارت­آپ های بزرگ و کوچک در صنایع مختلف وجود دارد در نتیجه بستر مناسبی برای صاحبان ایده یا کسب و کار برای رشد و گسترش کسب و کارشان فراهم شده است.